fbpx


Doświadczenie

Nasze doświadczenie to wieloletnia praca z zawodnikami na poziomie krajowym i międzynarodowym, a także praca z osobami trenującymi amatorsko. Nasze doświadczenie to również tysiące godzin konsultacji i analiz oraz  setki napisanych programów. To również wypracowanie specjalistycznych narzędzi umożliwiających kreowanie skutecznych programów treningowych. Do tych narzędzi zaliczyć można m.in. unikatowy system rejestracji i oceny obciążeń, który gwarantuje ciągłość i zazębianie się treningów, cykli czy całych sezonów.

Należy również podkreślić, że naszym doświadczeniem jest również praca w wielu dyscyplinach sportu, co nie wątpliwie umożliwiło nam uzyskanie transferu różnych rozwiązań treningowych między dyscyplinami – tak, aby nasi zawodnicy zawsze otrzymywali optymalny i bezpieczny program treningowy o wysokiej skuteczności.

Zmiana spojrzenia na trening, a także i zmiana stylu życia dotyczyła przede wszystkim tego, że najważniejszym celem treningu stał się kompleksowy, bezpieczny i satysfakcjonujący trening, a dopiero jego konsekwencją sukces w wymiarze zdobytych medali, pucharów i wyróżnień.

Aby udokumentować nasze doświadczenie chcielibyśmy posłużyć się przedstawieniem wybranych osiągnięć naszych zawodników


Wybrane osiągnięcia

  • Olimpiada – złoty medal olimpijski oraz kilkukrotnie miejsca w pierwszej 20stce. W 2016r mieliśmy zaszczyt być na Igrzyskach Olimpijskich W Rio w dwóch różnych dyscyplinach tj tenis ziemny oraz para kolarstwo, co niewątpliwie jest dużym wyróżnieniem.
  • Mistrzostwa Świata – Indywidualnie 3 złote i 1 brązowy medal; drużynowo: 3 złote, 2 srebrne oraz 2 brązowe medale, a także kilkakrotnie miejsca w pierwszej dziesiątce.
  • Mistrzostwa Europy – Indywidualnie 1 srebrny i 4 brązowe medale; drużynowo 2 srebrne i 1 brązowy medal, a także kilkakrotnie miejsca w pierwszej dziesiątce.
  • Mistrzostwa Polski – W sumie zostało zdobytych kilkanaście złotych, kilkadziesiąt srebrnych i brązowych medali.
  • Puchary Polski – Podobnie jak w Mistrzostwach Polski w sumie zostało zdobytych kilkadziesiąt Pucharów.

Zawodnicy startowali m.in. ujeżdżeniu, para kolarstwie, akrobatyce, sportach walki, sportach indywidualnych, LA, grach zespołowych, sportach zimowych oraz siłowych.

Warto również wspomnieć o naszych Amatorach, którzy z nami osiągnęli założone cele, do których można zaliczyć m.in redukcję masy ciała, poprawę sprawności, wzmocnienie mięśni posturalnych, poprawę składu ciała i inne, a także wygrane lub wysokie miejsca w różnego typu turniejach i startach amatorskich np.: zaliczenie IRONMAN, czy wygranych w zawodach pucharu Polski w narciarstwie, wygranych walk w ALMMA oraz wiele innych.

Zatem dla nas najważniejszym celem, jest Wasz sukces.... którym jest przede wszystkim kompleksowy, indywidualny i bezpieczny trening, w wyniku którego każdy osiąga zamierzone cele, niezależni czy jest to zawodnik zaawansowany dążący do zdobycia medalu, czy osoba rozpoczynająca trening zdrowotny.

Udostępnij
+1
Tweetnij
Udostępnij
Przypnij
Stumble