fbpx

CERTYFIKOWANI TRENERZY

znajdź trenera w swojej okolicy

logo certyfikowany

Idea certyfikacji

Skuteczność procesu treningowego jest wypadkową dwóch najważniejszych elementów, a mianowicie prawidłowego programu treningowego oraz właściwej realizacji. Tylko takie połączenie gwarantuje 100% pewności i efektywności.

.

W praktyce często trenerzy nie układają kompleksowych programów treningowych, gdyż po prostu nie mają na nie czasu, zajmując się pracą personalną. Dlatego nasza certyfikacja jest swoistego rodzaju narzędziem dla naszych trenerów. Certyfikowany trener otrzymuje właściwy program dla prowadzonego zawodnika, który jednocześnie stanowi dla niego punkt odniesienia i pracując na nim (dokonując bieżących modyfikacji) zapewnia zawodnikowi 100% efektywność i pewności prawidłowego treningu.

.

Ideą certyfikacji jest połączenie właściwego, kompleksowego i zarazem szczegółowego programu treningowego z właściwą realizacją pod okiem certyfikowanego trenera. Dzięki temu nasz zawodnik otrzymuje zawsze usługę na najwyższym poziomie.

Najważniejsze korzyści dla zawodnika i trenera

ZAWODNIK

  1. Uzyskanie kompleksowej usługi – zaplanowanego i realizowanego procesu treningowego.
  2. Możliwość bezpośrednich treningów z trenerem o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Certyfikowani trenerzy muszą mieć pełne kwalifikacje zawodowe i dodatkowo odbyć szklenia ORMAsystem.
  3. Pewność skutecznego treningu, a przez to efektywnego i bezpiecznego pod okiem specjalistów.

TRENER CERTYFIKOWANY

  1. Dostęp do narzędzia trenerskiego, jakim są właściwie zaplanowanie programy treningowe, a dzięki temu oszczędność czasu. Trener może skupić się na ewentualnych zmianach bieżących dla zawodnika.
  2. Możliwość prawidłowego prowadzenia zawodnika z uwzględnieniem różnych aktywności – trener zyskuje pewność, że wszystko jest prawidłowo ze sobą zgrane, a przez to gwarantujące skuteczne treningi personalne.
  3. Możliwość konsultacji wielopłaszczyznowej swoich podopiecznych, czyli zarówno pod kątem treningu, żywienia jak i oceny fizjologicznej i biochemicznej, a dzięki tempu pewność świadczenia usług trenerskich na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz najwyższej jakości usług trenerskich skontaktuj się z naszym trenerem certyfikowanym

Lista certyfikowanych trenerów


MICHAŁ KICZKO

Trener Certyfikowany ORMAsystem

Więcej informacji

tel. 604 083 342

m.kiczko@ormasystem.pl

woj.Mazowieckie


Udostępnij
+1
Tweetnij
Udostępnij
Przypnij
Stumble