Doświadczenie

Nasze doświadczenie to wieloletnia praca z zawodnikami na poziomie krajowym i międzynarodowym, a także praca z osobami trenującymi amatorsko. Nasze doświadczenie to również tysiące godzin konsultacji i analiz oraz  setki napisanych programów. To również wypracowanie specjalistycznych narzędzi umożliwiających kreowanie skutecznych programów treningowych. Do tych narzędzi zaliczyć można m.in. unikatowy system rejestracji i oceny obciążeń, który gwarantuje ciągłość i zazębianie się treningów, cykli czy całych sezonów.

Należy również podkreślić, że naszym doświadczeniem jest również praca w wielu dyscyplinach sportu, co nie wątpliwie umożliwiło nam uzyskanie transferu różnych rozwiązań treningowych między dyscyplinami – tak, aby nasi zawodnicy zawsze otrzymywali optymalny i bezpieczny program treningowy o wysokiej skuteczności.

Zmiana spojrzenia na trening, a także i zmiana stylu życia dotyczyła przede wszystkim tego, że najważniejszym celem treningu stał się kompleksowy, bezpieczny i satysfakcjonujący trening, a dopiero jego konsekwencją sukces w wymiarze zdobytych medali, pucharów i wyróżnień.

Aby udokumentować nasze doświadczenie chcielibyśmy posłużyć się przedstawieniem wybranych osiągnięć naszych zawodników


Wybrane osiągnięcia

  • Olimpiada – złoty medal olimpijski oraz kilkukrotnie miejsca w pierwszej 20stce. W 2016r mieliśmy zaszczyt być na Igrzyskach Olimpijskich W Rio w dwóch różnych dyscyplinach tj tenis ziemny oraz para kolarstwo, co niewątpliwie jest dużym wyróżnieniem.
  • Mistrzostwa Świata – Indywidualnie 3 złote i 1 brązowy medal; drużynowo: 3 złote, 2 srebrne oraz 2 brązowe medale, a także kilkakrotnie miejsca w pierwszej dziesiątce.
  • Mistrzostwa Europy – Indywidualnie 1 srebrny i 4 brązowe medale; drużynowo 2 srebrne i 1 brązowy medal, a także kilkakrotnie miejsca w pierwszej dziesiątce.
  • Mistrzostwa Polski – W sumie zostało zdobytych kilkanaście złotych, kilkadziesiąt srebrnych i brązowych medali.
  • Puchary Polski – Podobnie jak w Mistrzostwach Polski w sumie zostało zdobytych kilkadziesiąt Pucharów.

Zawodnicy startowali m.in. ujeżdżeniu, para kolarstwie, akrobatyce, sportach walki, sportach indywidualnych, LA, grach zespołowych, sportach zimowych oraz siłowych.

Warto również wspomnieć o naszych Amatorach, którzy z nami osiągnęli założone cele, do których można zaliczyć m.in redukcję masy ciała, poprawę sprawności, wzmocnienie mięśni posturalnych, poprawę składu ciała i inne, a także wygrane lub wysokie miejsca w różnego typu turniejach i startach amatorskich np.: zaliczenie IRONMAN, czy wygranych w zawodach pucharu Polski w narciarstwie, wygranych walk w ALMMA oraz wiele innych.

Zatem dla nas najważniejszym celem, jest Wasz sukces.... którym jest przede wszystkim kompleksowy, indywidualny i bezpieczny trening, w wyniku którego każdy osiąga zamierzone cele, niezależni czy jest to zawodnik zaawansowany dążący do zdobycia medalu, czy osoba rozpoczynająca trening zdrowotny.

Centrum preferencji prywatności

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Udostępnij
+1
Tweetnij
Udostępnij
Przypnij
Stumble