fbpx

Co robimy? - ORMAGroup

Jesteśmy firmą, która jako jedyna na rynku polskim i międzynarodowym wprowadza kompleksowe i indywidualne systemy treningowe, stanowiące zwartą, metodycznie prawidłową koncepcję treningowo-żywieniową dostępną dla każdego odbiorcy.

.

Dla nas punktem wyjścia jest przede wszystkim prawidłowo ułożony proces treningowy, który poprzez optymalnie zaplanowane bodźce powoduje, że trening zawsze jest metodycznie prawidłowy, a dzięki temu skuteczny.  Dlatego nasze programy są kompleksowe i planowane w perspektywie wielosezonowej – aby nasz zawodnik mógł przez wiele lat cieszyć się skutecznym i bezpiecznym treningiem.

W zależności od stopnia indywidualizacji oferujemy:

  • ORMAsport –Indywidualne programy treningowe – to najwyższej jakości indywidualne projektowane programy treningowe, które uwzględniają wszystkie aspekty kompleksowego procesu treningowego tj m.in. szczegółową diagnostykę, indywidualnie tworzony plan treningów, odpowiednią odnowę biologiczną, monitoring biochemiczny oraz również indywidualnie planowane żywienie i suplementację. ORMAsport – Indywidualne programy treningowe są dostępne dla ograniczonej ilości zawodników, których jesteśmy w stanie w pełni indywidualnie prowadzić. Więcej www.orma.pl
  • ORMAsystem, czyli kompleksowe programy treningowe, które poprzez podstawową indywidualizację zapewniają kompleksowy, wzajemnie uzupełniający się trening. Systemy te bazują na wieloletnim doświadczeniu ORMASport – Indywidualne programy treningowe i są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Ponadto dla każdego z naszych ORMAsystem gwarantujemy konsultacje, które dodatkowo gwarantują zawsze skuteczny trening.
  • ORMAtvto kanał telewizyjny, na którym można obejrzeć wiele specjalistycznych filmów z zakresu sportu, żywienia i suplementacji, a także można odbyć płatne szkolenia, które wcześniej dostępne były jedynie w formie stacjonarnej. Głównym prezenterem w ORMAtv jest dr Jacek Świat, który podejmuje tematy związane z szerokorozumianym procesem treningowym (w tym podstawy fizjologii i biochemii sportu), procesem żywieniowym (z elementami fizjologii i biochemii żywienia) oraz wybrane zagadnienia obejmujące specjalistyczne działy teorii treningu np: monitoring obciążeń itd.
  • Edukacja i współpraca z klubami – w ramach ORMAsport prowadzone są różnego typu szkolenia z zakresu przygotowania fizycznego oraz żywienia. Ponadto możliwa jest też współpraca z klubami w celu kompleksowego zaprojektowania procesu treningowego odpowiedniego dla danego klubu z racji szeroko rozumianych możliwości treningowych.

Zatem nieważne czy trenujesz z ORMAsystem, czy na poziomie w pełni indywidualnym ORMAsport my zawsze dążymy do tego, aby proces treningowy był kompletny, a przez to bezpieczny i skuteczny, a ponadto, aby mógł być realizowany przez wiele lat.

Udostępnij
+1
Tweetnij
Udostępnij
Przypnij
Stumble