fbpx

Referencje

Jako, że ORMAsystem wywodzi się z ORMAsport, czyli koncepcyjnie ORMAsystem bazuje na całym wieloletnim doświadczeniu ORMAsport poniżej prezentujemy opinie zawodników zarówno trenujących z ORMAsystem, jak i ORMAsport. Należy również dodać, że są to jedynie wybrane opinie, gdyż z racji ilości osób współpracujących z nami nie bylibyśmy w stanie umieszczać wszystkich. Ponadto też, dla nas najwyższą wartością jest nasz zawodnik, czyli zapewniamy pełną poufność przekazywanych nam informacji.

Nasi Zawodnicy stanowią dla nas Najwyższą Wartość

Paula Kania (współpraca w ramach ORMAsport)

Z Paulą Kanią współpracowaliśmy przez 5 lat (od połowy 2011 do połowy 2016r) w tym czasie Paula poprawiała swój ranking WTA uzyskując w singlu 128 miejsce (06.2015r) oraz ostatecznie na koniec roku 149miejsca, a w deblu miejsce 68 (w 2014r) oraz 73 w 2015r. Jak to w sporcie bywa zdarzały się wspólne chwile sukcesów i porażek na turniejach rangi Wielkiego Szlema, turniejów WTA i ITF. Życzymy Pauli, aby uzyskała wymarzoną pierwszą 10tkę rankingu WTA w singlu i deblu.

 

Paula 3maj się ;)) Come on….

 

Wybrane zdjęcia z różnych wspólnych turniejów i treningów (więcej zdjęć Facebook ORMAGroup):

 

 

Australia Open 2016r

Sii Cycling Team

„Sii Cycling Team jest drużyną sportową ukierunkowaną na trenowanie kolarstwa szosowego oraz uczestnictwo w wyścigach szosowych.”

Sii Cycling Team współpracuje z ORMAsystem korzystając z programów treningowych oraz należy do grona naszych partnerów.

Życzymy dużych progresji treningowych 😉

Dobry i pechowy Start Michała Cichonia w Pucharze Dolnego Śląska w Dzierżoniowie.

Dobry, bo Michał wygrał kategorię 85kg w OFS, walcząc z doświadczonym i starszym zawodnikiem. Była to jedna z najlepszych walk Michała pokazująca dobre rozpoczęcie sezonu startowego, choć w kolejnych turniejach jednak schodzimy do niższej kategorii wagowej. Pechowy start, bo Michał wystąpił również w BJJ NoGi, gdzie w pierwszej walce poddał zawodnika w niespełna 55sekund, ale po walce sędzia zauważył, że Michał ma ochraniacz na krocze, który nie jest dozwolony, co spowodowało dyskwalifikację (mimo wygranej w ładnym stylu walki). Ochraniacz nie miał żadnego wpływu na wynik, ale niestety przepisy jasno określają, że go nie można mieć. Szkoda…..

W dniu 2.04

Reasumując start udany, mimo, że trochę pechowy 😉

Tomasz Twaróg – (konsultacje i wskazówki do treningów z ORMAsystem)

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness 08.04.2017r. – 1 miejsce

HALOWY PUCHAR POLSKI

Mateusz Cichoń

„– udany debiutu Gigi Lady w klasie C, I miejsce w ZO i pozycja w czołówce konkursu juniorskiego. III miejsce w HPP młodych jeźdźców Michała i Furstentrauma, szczególnie cieszy równa forma przez wszystkie 3 dni. II miejsce Davidoffa w HPP seniorów, z minimalną stratą do złotego medalu. 3x I miejsce w dużej rundzie Mateusza i Darling’s Dream, piękny wynik 68,5% w Grand Prix, nieco słabszy występ w GP Freestyle. 2x III miejsce Hertzregenta w dużej rundzie, który po gorszym wyniku w piątek spowodowanym stresem, świetnie pokazał się w GP (67,5%)

Szczególne podziękowania dla naszego trenera Thomasa (Helgstrand Dressage),który jest głównym autorem tak dobrego początku sezonu????, oraz Jacka Świta ORMA za przygotowanie kondycyjne teamu.

źródło: cichondressage.pl/

Tomasz Balcerek – bieganie, triathlon 2015r

Trener + plan i ciezka praca… Dzieki profesjonalnemy prowadzeniu mnie przez Jacka – wspólne treningi, indywidualnie rozpisany plan treningowy ukończyłem Ironman w Nicea w dobrej formie w czasie 12h i 45min!

Jest to zwieńczenie naszej wspólnej ponad 10cioletniej zabawy w sport. Zacząłem od zawodów biegowych na 10km, później półmaraton, maraton w czasie poniżej 3h a następnie krok po kroku przejście na triathlon.

„…Dziekuje Jacek, bez Twojej wiedzy i zaangazowania tego sukcesu by nie bylo!..”

Michaela Malarikova – XC (projekt realizowany jako ORMAsystem)

Wygrana w Slovak National Championship w mtb xc, oraz parę dobrych startów: 1 miejsce w Grand Prix (kat C2) oraz 6 miejsce w kat Elite; 2 miejsce w czasówce z kwalifikacją do Mistrzostw Europy.

Michał Werner – karate (projekt łączony ORMAsport i ORMAsystem)

Prowadzony przez nas (przygotowanie fizyczne i kocepcja treningów) Michał Werner kolejny raz sięgnął po złoto w prestiżowym memoriale im Mas Oyamy w Japonii. Dzięki tej wygranej stał się pierwszym zawodnikiem, który dwa razy pod rząd wygrał ten turniej (turniej, w którym wcześniej triumfowali jedynie zawodnicy z Japonii) – GRATULUJEMY.

Projekt prowadzenia Michała Wernera jest łączony, gdyż początkowo Michał prowadzony był jako ORMAsport, aby przejść na ORMAsystem w perspektywie przygotowania ogólnorozwojowego oraz ORMAsport (wytyczne do treningów karate) – z tego względu jak najbardziej możemy sukcesy również przypisać ORMAsystem.

Na zakończenie chcielibyśmy zaznaczyć, że dla nas powyższe, wybrane opinie mają za zadanie potwierdzić nasze fachowe, metodyczne podejście do treningu, co gwarantuje sukces. Natomiast nie jesteśmy przekonani do tego, aby umieszczać wszystkie opinie czy informacje o progresji treningowej każdego zawodnika, gdyż progresja treningowa jest wpisana w systematyczny trening. Inaczej mówiąc każda osoba, która rozpocznie w miarę jakikolwiek trening i będzie go realizować systematycznie zawsze uzyska progresje. Zatem istotą jest, aby pokazać, że z nami zawodnicy/ osoby osiągają wysokie efekty, gdyż te są zależne od prawidłowego procesu treningowego.

Udostępnij
+1
Tweetnij
Udostępnij
Przypnij
Stumble